19:54

Nova pobeda Partizana, incidenti u Valjevu

Izvor: B92, Beta

Default images

Fudbaleri beogradskog Partizana odneli su u subotu sva tri boda sa teskog gostovanja u Nikšicu protiv Sutjeske u 4. kolu jugoslovenskog prvenstva, zahvaljujuci golu Zvonimira Vukica u poslednjim minutima meca. To je ujedno cetvrta pobeda jugoslovenskog sampiona. Trener Partizana Ljubisa Tumbakovic iskljucen je u 57. minutu posle prigovora sudiji. Zemun je doziveo prvi poraz u novoj sezoni i to od Cukarickog 3:4 na gostujucem terenu.

Nova sezona u jugoslovenskom fudbalu ponovo je donela i probleme sa navijacima, posto je utakmica u Valjevu izmedju Radnickog (O) i Vojvodine bila u prekidu vise od pola sata zbog nereda navijaca novosadske ekipe.

Cukaricki - Zemun 4:3
(Petrovic 32, Novakovic 58, Nedovic 70, 84 - Stolica 9, 86, Djokic 89.pen)
Radnicki (O) - Vojvodina 2:2
(Stevanovic 13, Stojanovic 35 - Jovanovic 10, Topalov 75)
Sutjeska - Partizan 0:1