Košarkaš Los Anđeles Klipersa Željko Rebrača postavio je u utakmici svog tima sa Golden Stejtom (96:85) rekord karijere kada su skokovi u pitanju, deset u odbrani i šest u napadu. Pored toga Rebrača je imao i 19 poena i dve blokade.
Posle utakmice sa Rebračom je razgovarao dopisnik B92, Dejan Marković.
Prvo čestitke za odličan nastup, Kakvi su prvi utisci?
“
Hvala. Šta da kažem, u prvoj četvrtini Elton Brend je brzo napravio dve lične greške i ja sam imao priliku da odigram celih 30 minuta. To je jedan od osnovnih razloga, drugi je to što sam zdrav i spreman i dobro se osećam, to je to.”
Da li sada očekuješ još bolje nastupe, kako će biti u nastavku sezone?
“
Ne znam da li će biti još bolje, ali se nadam samo da ću nastaviti kontinuitet dobrih igara i da ću imati dobru minutažu. Kada čovek ima dobru minutažu, igra bolje, sigurnije, videćemo kako će se stvari dalje odvijati... Nadam se da će ići na bolje.”
Pored tvog dobrog nastupa i Marko Jarić je bio odličan, sa 12 asistencija izjednačio je rekord karijere, da li može da se kaže da igrate ‘dobro u duetu’?
“
Mislim da igramo dobro i u duetu, ukazala se prilika i njemu i meni, odigrali smo dobro, nadam se da ćemo ovako nastaviti i ubuduće”, rekao je Rebrača za B92.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 14
Pogledaj komentare