Subota, 05.05.2007.

17:31

I večeras...

Podrazumevana plava slika

...kao i ranijih subota

okupljanje ljudi sa Bloga B92

u isto vreme na istom mestu

19:00 plato pred Crkvom sv. Marka.

Nisam tamo pa nažalost ne dolazim, ali su me zamolili Jasna Hag, "Krasici", Drago, BebaJJ, "tri praseta", "antifasizam" i drugi da stavim ovu poruku.

... a mene - ako se sete - sete se... :)

(Obrisaću ovo posle sedam.)

dalje

B92 Blog

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: