Skupština Srbije, u saradnji sa Generalnim sekretarijatom predsednika Republike, Skupštinom Beograda i Misijom OEBS sutra počinje sa realizacijom projekta "Približimo institucije građanima" saopštilo je Odeljenje za odnose sa javnošću republičkog parlamenta. Program "Približimo institucije građanima" obuhvata objedinjenu posetu zdanjima Skupštine Srbije, zgradi predsednika Republike - Novom dvoru i zgradi Skupštine grada Beograda - Starom dvoru.
Objedinjena poseta institucijama počeće od zgrade predsednika Republike (Andrićev venac 1), preko Doma Narodne skupštine (Trg Nikole Pašića 13) i Skupštine grada Beograda (Dragoslava Jovanovića 2), a završavaće se posetom Skupštini Srbije (Kralja Milana 14).
U prvoj objedinjenoj poseti sutra u deset sati biće dve grupe učenika srednjih škola iz Novog Sada.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare