TwitterificBlog-ovaca
Brzo je prosla ova godina ali je dugo trajala.
Mnogo puta sam htela da napisem sta sam sve sazanla blogujuci u serbiji ali nisam, sve misleci, to cu jednoga dana ozbiljno pametno sistematski, i sad kad je kucnuo cas...pojma nemam...cupkam oko blog-ovace... shvatila sam, i am burned out...Posle svega sto smo zajedno prosli, upoznali se, razbucali, razotkrili ili pretvarali...osecam se kao posle neke dobre zurke ali gde je bilo isuvise blogovace...mamurna...da ga ne tupim; volela sam ovaj blog zbog interaktivnosti i zato sto smo imali ne VIP blogere koji su bili aktivniji od VIP blogera, da ne ulazim u olaksavajuce i otezavajuce okolnosti jednih i drugih i da li je to uopste bitno s obzirom da su se sada formirale klape i klanovi rivalskog tipa i derbi susreti nisu neretki.Kao sto je mnogima poznato nisam brisala komenatre osim u nekoliko slucajeva kad je drugima zasmetalo jer, pre svega, ne volim to da radim, drugo jako su mi bas neki bezvezni ili blesavi komentari bili zanimljivi, trece oni agresivni ili nacoski predstavlajli su deo price o kojoj pricamo...cetvrto, blog je upravo to mesto na kome se takve stvari i desavaju, gde literatura nema veliko K...gde umetnost znanje i ponasanje imaju neke blogovske arsine...koje sami stvaramo korak po korak...A to je mene najvise zanimalo i palilo...Ono sto me danas interesuje je nesto sto je moja davna strast koju blog zapravo kao medij i forma najblize omogucavaju: a to je neka eksperimentalna multimedijalna ineraktivna forma komunikacije.
dalje
B92 Blog
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare