Odbijanje pružanja medicinske pomoći je, upozoravaju komentatori, protivzakonito i bolnice, u stvari, na taj način žele da uštede novac.
Bolnice koje odbijaju lekarsku negu gojaznim ljudima i pušačima su, podseća se, u velikim dugovima, pa smanjenjem broja pacijenata nastoje da ublaže gubitke.
Takvo ilegalno ponašanje ima, međutim, podršku ministra zdravlja Patriše Hjuit.
Pušači se uslovljavaju da prestanu da puše, a ljudi sa prevelikom težinom da prvo smršaju.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 9
Pogledaj komentare