Nedelja, 29.04.2007.

16:49

Hemofarm bolji posle produžetka

Autor: IV  |  Izvor: B92

Podrazumevana plava slika

Košarkaši Hemofarma posle mečeva 4.kola Superlige, jedina su neporažena ekipa. Tim iz Vršca pobedio je u poslednjem meču 4.kola Mega ishranu u beogradskim Šumicama sa 106:100 posle produžetka.

U regularnom toku bilo je 88:88, a Hemofarm je posle prvog poluvremena vodio sa 25 poena razlike, ali je Mega Ishrana predvodjena Markovićem koji je postigao 34 i Pekovićem koji je ubacio 24 poena, stigla veliki zaostatak i uvela meč u produžetak.

U pobedničkom timu, Vukosavljević je bio najefikasniji sa 27 poena.

Na tabeli vodi Hemofarm sa 4-0, slede FMP i Partizan sa pobedom manje.

Liga se nastavlja već u sredu, kada se igra i večiti derbi.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

10 Komentari

Podeli: