Nedelja, 29.04.2007.

15:10

Pudar: Moja momčad je puna problema

Podrazumevana plava slika

"DISCIPLINSKA komisija HNS-a možda i poništi ovu utakmicu. Jer nogomet je igra na dva gola, a ovaj put se igralo samo na jedan..." - uspio se čak i našaliti trener Hajduka Ivan Pudar.No, njegov je osmjeh bio kisel, on se teško miri s neuspjehom. A još teže s činjenicom da neki od njegovih igrača ne zaslužuju opjevani bijeli dres...

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: