Ima jedna manjina koja me ugrožava. Ne jako, ali me mršavci ipak ugrožavaju. Više mršavice nego mršavci. (Jesu, manjina su.)
Svakog dana uhvatim sebe u razgovoru o kilogramima. To je moj problem, dakako, ali su pripadnice dotične manjine toliko uporne da se veoma teško borim protiv njihovih napadnih stavova. Kada razmišljam o tome šta je lepo, poželjno i zdravo, uopšte im ne zavidim. Sa druge strane, podsvest zatrovana ofingerima sa modne piste me konstantno kljuca. I koliko su samo uporni! Do koje granice planiraju da idu sa idealnom težinom, ali i sa idealnim godinama? 42 kilograma i 14 godina? To je mera?
dalje
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare