Igrač Barselone Leo Mesi odbacio je mogućnost da pređe u milanski Inter.
Vlasnik Intera, Masimo Morati, nedavno je izrazio svoje divljenje mladim Argentincem i izjavio kako bi voleo da ga dovede na stadion "Đuzepe Meaca".
„Znam da me Morati obožava i sa te strane sam zadovoljan“, rekao je Mesi.
„Ipak, neću napustiti Barselonu. Ovde sam srećan i želim da ostanem još dugo“.
Mesi je u katalonskom klubu još od najmlađih kategorija i vremenom se razvio u jednog od najperspektivnijih fudbalera sveta. Njegov pogodak u polufinalu Kupa kralja u utakmici sa Hetafeom je vrlo sličan legendarnom Maradoninom golu Englezima na Svetskom prvenstvu 1986.
Mesi je, ipak, otkrio da će možda razmisliti o prelasku u Italiju u nekoj neodređenoj budućnosti.
„Neću da igram u Italiji. Bar ne u ovom momentu“, dodao je Mesi.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 13
Pogledaj komentare