Utorak, 01.05.2007.

08:56

Odbojkašice Dinama ostale u eliti

Autor: Ilija Kovačić  |  Izvor: B92, Tanjug

Podrazumevana plava slika

Odbojkašice pančevačkog Dinama su u trećoj utakmici baraža obezbedile opstanak u prvoj ligi Srbije, pobedom nad Šumadijom iz Aranđelovca sa 3:0 (25-17, 26-24, 25-17).

Dinamo je pre početka prvenstva važio za jednog od favorita, ali je na kraju takmičenja morao da bori za opstanak u prvoj ligi.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

11 Komentari

Podeli: