Sreda, 12.04.2006.

22:37

Kup Grčke, finale AEK - Olimpijakos

Autor: Miloš Šaranović  |  Izvor: B92

Default images

U finalu Kupa Grčke igraće atinski AEK i Olimpijakos iz Pireja. Do prilike da se bore za trofej 6. maja na Kritu i jedni i drugi praktično su došli već posle prvih utakmica.

AEK je u revanšu izgubio od trećeligaša Agrotikos Asterasa, 1:0, ali je prednost od tri gola iz prvog duela bila dovoljna timu za koji nastupaju Vladimir Ivić i Nikola Malbaša.

Olimpijakos je u revanšu pobedio Larisu kao gost, 1:0, pa je ukupnim rezultatom 4:1 obezbedio plasman u finale. Jedini gol za lidera grčkog prvenstva postigao je Kastiljo u poslednjem minutu druge utakmice.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 4

Pogledaj komentare

4 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: