Nedelja, 15.06.2003.

10:48

Nakon potere ubijen begunac i ranjen policajac

Izvor: B92

Default images

Osumnjičeni Stevan Ristović (53) je ubijen, a policajac Tiosav Nerandžić teško ranjen u pucnjavi koja se dogodila u subotu uveče u Ulici kneza Miloša, kraj BIP-a, kada je policjska patrola nakon potere pokušala da zaustavi Ristovića, koji je bez upozorenja otvorio vatru na patrolu. Ristović je pogodio i teško ranio policajca Nerandžića, nakon čega je Nerandžićev kolega uzvratio vatru pogodivši Ristovića u glavu. Ristović je na licu mesta izdahnuo, a za život policajca OUP-a Čukarica Tioslava Nerandžića bore se lekari Urgentnog centra, saopštio je SUP Beograd.

Posle prijave dežurnoj službi SUP u Beogradu da je Ristović u Vinogradskoj ulici broj 29, u stanu broj 9, oko 00.45 sati, ubio svoju suprugu Milku, patrole policije krenule su na licu mesta. Prema izjavama svedoka, Ristović je u međuvremenu svojim automobilom marke “volvo”, registracije BG 175-532, pošao ka Borči gde žive njegova ćerka i zet, sa namerom da, kako se pretpostavlja, ubije i nekog od njih.Patrola policije sustigla je Ristovića kod Sajma. Begunac je svojim vozilom udario u parkirani “reno” i nastavio put ka Ulici kneza Miloša. Policija ga je ponovo sustigla i zaustavila kod “BIP”-a uz glasna upozorenja da izađe iz automobila i mirno se preda. Ristović je tada prvi otvorio vatru.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 4

Pogledaj komentare

4 Komentari

Podeli: