Ponedeljak, 07.05.2007.

22:23

Bozoljac ispao u prvom kolu

Autor: A G  |  Izvor: B92, Tanjug

Podrazumevana plava slika

Srpski teniser Ilija Bozoljac nije uspeo da se plasira u drugo kolo čelendž turnira u Drezdenu (Nemačka) pošto je danas u prvom kolu izgubio od Francuza Sebastijana de Šonjaka sa 2:1 u setovima - 7:6, 4:6, 0:6.

Bozoljac je na turniru koji se igra za nagradni fond od 42.500 evra bio postavljen za četvrtog nosioca.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Podeli: