Ponedeljak, 07.05.2007.

17:50

Odosmo na djurdjevdanski uranak!

Podrazumevana plava slika

05.05.2007.

BC: Zdravo Srbijo!BC: Zdravo Srbijo!Juce popodne nas je potkacila snezna oluja, ali je zato danas osvanuo divan dan. Sta se radi u BC-u? Neko pere ves, neko se i okupao, a ima i onih koji su se zarekli da nema kupanja do kraja ekspedicije. Poneko je zaradio opekotine na licu u visinskim kampovima, pa sada vida rane u bazi. Po mom savetu jedna grupa je otisla u setnju na obliznje “brdo”. Nije dobro da budete pasivni tokom perioda odmora. Na ovoj visini veoma brzo atrofiraju misici, sto pored velike toksikacije kasnije tokom velikih napora dovodi do pucanja i istezanja misica.

dalje

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: