Ponedeljak, 07.05.2007.

15:14

Obijena Vladina kancelarija

Kancelarija Vlade Srbije za pridruživanje Evropskoj uniji obijena tokom vikenda

Izvor: Beta

Podrazumevana plava slika

Kancelarija Vlade Srbije za pridruživanje Evropskoj uniji je obijena tokom vikenda i tom prilikom ukradena je kompjuterska oprema iz administrativnog odeljenja.

Kako stoji u saopštenju Kancelarije, policija je obavila uviđaj i preduzima mere za rasvetljavanje slučaja.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Podeli: