Četvrtak, 08.12.2005.

18:10

"Zemunci me primorali"

Ljiljana Buha, supruga Ljubiše Buhe, kaže da su je članovi Zemunskog klana primorali da da iskaz protiv supruga.

Izvor: Beta

Default images

Ljiljana Buha je izjavila da su je članovi Zemunskog klana naterali da Okružnom javnom tužilaštvu u Beogradu da izjavu protiv Ljubiše Buhe. Ona je na suđenju bivšem zameniku republičkog tužioca Milanu Sarajliću rekla da je vođa Zemunskog klana Dušan Spasojević imao prilike da čuje njen iskaz zbog svojih veza u pravosuđu.

Ona je rekala da je iskaz dala povodom prijave protiv Ljubiše Buhe, a da su prijavu napisali pripadnici Zemunskog klana. U tom iskazu ona je teretila supruga da je pokušao da je ubije. Milan Sarajlić je tada bio zamenik beogradskog okružnog tužioca. "U tužilaštvo su me odvezli članovi Zemunskog klana Miloš Simović i Dejan Milenković i čekali me u hodniku dok sam davala iskaz kod zamenika okružnog tužioca Nebojše Maraša. On me je više puta pitao da li sam oteta, ali sam odgovorila da nisam, a ceo iskaz sam dala baš kako mi je Spasojević rekao", kaže Ljiljana Buha. 

"Pošto sam dala iskaz u tužilaštvu, Spasojević mi je sutradan rekao da je sve preslušao i da sam sve dobro rekla", rekla je ona.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: