Golman reprezentacije Italije i torinskog Juventusa Đanluiđi Bufon pauziraće najmanje tri meseca zbog teške povrede desnog ramena, saopštili su lekari kluba iz Torina.
Bufon se povredio tokom utakmice za trofej “Berluskoni” između Milana i Juventusa na stadionu “San Siro”, kada se sudario sa Brazilcem Kakom. Pored Bufona na istoj utakmici povređeni su i Čeh Pavel Nedved (skočni zglob, posle starta Maldinija, čeka se nalaz lekara) i Šveđanin Zlatan Ibrahimović, koji će zbog udarca Stama 'preskočiti' nekoliko dana rada.
Kda je u pitanju prvi golman 'Stare dame' preciznije stanje povrede i dužina oporavka biće poznati tek u sredu kada će Bufon biti operisan, navodi se u saopštenju torinskog kluba.
Na golu Juventusa na početku sezone stajaće 35-godišnji veteran Kimenti.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 9
Pogledaj komentare