Petak, 26.11.2004.

15:22

MVP: Veče rekorda u 4.kolu Evrolige

Izvor: B92, zvanicni sajt

Default images
Četvrto kolo Evrolige donelo je nekoliko rekorda ovog takmičenja.

Ekipa Makabija postigla je 123 poena u pobedi nad Skavolinijem i tako oborila rekord po ubačenih poena na jednoj utakmici.Stradao je Skavolini koji je na zatrpavanje svog koša “odgovorio” sa samo 73 poena.

Sa druge strane, plejmejker Cibone Marko Popović ubacio je Estudijantesu 39 poena ( 5-4 za 2, 9-6 za 3 i 15-13 sa linije penala) za indeks 54 što mu je donelo ovonedeljno priznanje, ali i treće mesto na listi “većitih”.

Do sada najbolji individualni skor ima centar Žalgirisa Tanoka Berd ( čak 63 indeksna poena), drugi je bek Panatinaikosa Lakovič sa 55.

Drugo mesto ove nedelje pripalo je centru Estudijantesa Rubenu Garsesu sa 35 poena ( 25 p+12sk), a treće Bastonu iz Makabija (33).

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: