Četvrtak, 01.06.2006.

10:48

Poslovna inteligencija u praksi

Izvor: Mikro-PC World

Default images
Beogradska kompanija COMING organizovala je u saradnji sa svojim partnerima u beogradskom hotelu hotelu Hyatt jednodnevnu konferenciju pod nazivom "Poslovna inteligencija u praksi".

Radi se o prvoj konferenciji koja na sveobuhvatan način predstavlja uticaj poslovne inteligencije na poslovne rezultate. Na konferenciji je bilo reči o primeni poslovne inteligencije u procesu donošenja poslovnih odluka, a kao primer prikazana su rešenja iz firme Tarkett iz Bačke Palanke.

Više informacija o konferenciji potražite na adresi http://www.coming.co.yu/poslovnainteligencija/index.html. (M.S.)

U saradnji sa mikro.co.yu

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: