1 – Zato što je Koštunici, kao pametnom čoveku, jasno da on najviše gubi na novim izborima i zato što niko od manje-više podnošljive trojke nije kompletno zatvorio vrata za pregovore (
NB – pominjanje podnošljive trojke ne znači da četvrte smatram za manje ili više podnošljive, samo nisu u trojci).
2 – Zato što je Corax napravio
najbolju karikaturu u proteklih 6 ipo godina.
3 – Zato što su me oko pola pet, netom po izboru Tome Niklolića, probudile komšije koje su na platou pod mojim prozoroim (živim na četvrtom spratu, a ima i visoki parter) ne preglasno, ali žučno, pokušavale da se dogovore da odmah odu i spale skupštinu, a mene mrzelo da ustajem, al' mi onako u polusnu bi nekako milo što će stvari doći na svoje mesto.
4 – Zato što se ne slažem sa tezom »što gore, to bolje«.
5 – Zato što sam uleteo u slušanje programa Gorice i Dejana i pomislio da, kada kažu da su čuli da će karte za
Stounse važiti za Cecin koncert, komentarišu skupštinu, a ne neku vest o hipodromu i gradskoj vlasti.
dalje
B92 Blog
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare