Utorak, 08.05.2007.

08:51

Voller okrivio Babića za primljeni gol i zaprijetio klupom do kraja sezone

Podrazumevana plava slika

BAYER LEVERKUSEN prošli je vikend još jednom podbacio, na svom su terenu poraženi od Arminije 2:1, a sporski direktor "Apotekara" Rudi Voller ogorčen je zbog načina na koji neki igrači, prvenstveno hrvatski reprezentativac Marko Babić, pristupaju utakmicama.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: