Najbolja srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u polufinale turnira u Varšavi, pošto je Ruskinja Ana Čakvetadze predala meč u drugom setu posle vodjstva naše teniserke od 7:6, 3:1.
Jankovićeva, koja je sedma na WTA listi, postavljena je za četvrtog nosioca na turniru, a posle neizvesnog prvog seta, neočekivano lako je došla do pobede u meču sa šestim nosiocem turnira.
U polufinalu Jankovićeva će se sastati sa prvoplasiranom teniserkom na WTA listi i prvim nosiocem turnira Žistin Enan, koja je u četvrtfinalu pobedila Maru Santađelo, 31. teniserku sveta.
Jankovićeva je do sada tri puta izgubila od Žistin Enan.
Turnir u Varšavi igra se za nagradni fond od 600.000 dolara.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 39
Pogledaj komentare