Četvrtak, 26.04.2007.

19:55

FSS poslao kandidaturu za EP

Autor: MR  |  Izvor: Tanjug

Podrazumevana plava slika

Fudbalski savez Srbije podneo je u četvrtak Evropskoj fudbalskoj uniji (UEFA) kandidaturu za organizaciju evropskih prvenstava 2010. godine za igrače od 17 i 19 godina. Kako je saopšteno iz FSS-a, UEFA će do kraja maja svim državama zainteresovanim za organizaciju tih takmičenja poslati detaljne uslove koje će domaćin morati da ispuni.

Odluku o domaćinu šampionata Evrope za igrače do 17 i 19 godina 2010. godine Izvršni komitet UEFA doneće na sednici koja će biti održana u januaru naredne godine.

Evropsko prvenstvo za igrače do 17 godina 2008. biće održano u Turskoj, a godinu dana kasnije domaćin će biti Nemačka.

U kategoriji igrača do 19 godina, Prvenstvo Evrope naredne godine biće održano u Češkoj, a 2009. godine u Ukrajini.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

17 Komentari

Podeli: