Brojni Aranđelovčani su danas na trgu Venac slobode imali priliku da se druže sa svojim sugrađanima, članovima srpskog motociklističkog tima "Kavasaki Petošević Serbian Aktavis tim" i požele im uspeh na svetskom prvenstvu u Španiji. Poznati aranđelovački asovi Dragoslav Perišić, Željko Staničić i Nikola Buljić će u disciplini "Enduranse" braniti boje naše zemlje 5. maja u Albaseteu.
Oni će naizmenično voziti punih šest sati na motoru "Kavasaki ZX 10 ERRE" i pokušati da se što bolje plasiraju na toj poznatoj svetskoj trci, koju će direktno prenositi Eurosport.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 1
Pogledaj komentare