Petak, 09.03.2007.

16:35

Druga utakmica finala u Novom Sadu

Autor: Miloš Šaranović  |  Izvor: B92, Sportski žurnal

Podrazumevana plava slika

U novosadskoj dvorani 'Spens' u petak se igra druga utakmica finala plej ofa hokejaša. Vojvodina dočekuje ekipu Partizana a 'crno-beli' u seriji vode sa 1:0. Prvi meč u 'Pioniru', prethodnog petka, Beograđani su dobili sa 5:2.

"Pripremali smo se punom parom za drugu utakmicu finala, razmišljamo samo o revanšu. Svaki put posle poraza radimo više kako bismo ispravili greške. Svi su zdravi, nastupićemo kompletni. Igraćemo agresivno, što jače, brže, bolje. Tako smo igrali i u Beogradu, ali nismo iskoristili šanse. Naše najjače oružje je snaga kolektiva," kaže Kanađanin Fred Peroun, trener i igrač Vojvodine.

Partizan dolazi u Novi Sad sa namerom da već u drugoj utakmici odbrani titulu.

"Mislim da smo u prvom meču pokazali ko smo, igrali smo maksimalno koncentrisano. Svima nam je žao što titulu nećemo osojiti u Beogradu pred našim navijačima," rekao je napadač Partizana Marko Sretović, "Sve zavisi samo od nas. Kada igramo ozbiljno i angažovano, niko ne može da nas pobedi. To se pokazalo u polufinalu sa komšijama. Kada dobro igramo, rivali nemaju odgovor."

Utakmica Vojvodina – Partizan Marbo igra se od 18.45.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Podeli: