Utorak, 07.11.2006.

18:04

Razdruživanje košarkaša gotovo!

Autor: Miloš Šaranović  |  Izvor: B92, FoNet

Default images

Skupština Košarkaškog saveza Srbije i Crne Gore (KSSCG) donela je u utorak odluku o razdruživanju, čime je formalno prestao da postoji košarkaški savez nekadašnje zajedničke države.

Na sednici je odlučeno da će zaposlene iz KSSCG preuzeti Košarkaški savez Srbije (KSS) do usvajanja nove sistematizacije radnih mesta unutar KSS.

Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Blažo Stojanović izjavio je da su Srbija i Crna Gora imale "puno zajedničkih blistavih trenutaka i zlatnih medalja kao Jugoslavija i SCG".

"Siguran sam da će Srbija imati mnogo zlatnih medalja, ali želim da koliko Srbija ima zlatnih medalja toliko Crna Gora ima srebrnih", naveo je Stojanović.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 6

Pogledaj komentare

6 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: