Nedelja, 02.07.2006.

10:18

Pareira prihvatio odgovornost

Selektor Brazila Karlos Alebrto Pareira prihvatio je punu odgovronost za poraz njegove selekcije u 1/4 finalu od Francuske.

Autor: Sonja Nikčević  |  Izvor: eurosport

Default images

Brazil je malo pokazao u porazu od 1-0, koji je mogao da bude i mnogo veći. „Želeo bih da se zahvalim igračima,“ izjavio je Pareira posle meča. „Nisam obavio svoj posao, pošto je on bio da stignemo do finala,“ dodao je. „U Brazilu, kada nacionalna selekcija izgubi, uvek je selektor kriv, i mislim da će i vog puta tako biti“.

„Nismo se pripremili za ovaj trenutak. Ovo je veoma teško za sve nas“.

Brazil je skupo platio što je Tjeri Anri ostao nepokriven posle slobodnog udarca Zidana u 57. minutu.

Izgledalo je kao da je Roberto Karlos nameštao štucne u trenutku kada je Zidan centrirao, tako dozvolivši Anriju da se prikrade i postigne sjajan gol.

„Poraženi smo od veoma jake ekipe koja je sinoć besprekorno igrala,“ rekao je Roberto Karlos.

Takođe se požalio što nema južnoameričkih ekipa u polufinalu SP.

„Trebalo bi da bude barem jedna ekipa iz Južne Amerike u polufinalu, ovo je šteta za svetski fudbal“.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

16 Komentari

Podeli: