Kako je najavljeno na konferenciji za novinare, na sajmu će izlagati i strane banke koje nisu prisutne na srpskom tržištu, a učešće je potvrdilo 15 izlagača iz Austrije, Nemačke, Italije, Grčke, Rusije, SAD, Francuske, Švedske, Bugarske, Makedonije, Slovenije i Hrvatske.
Posetioci sajma moći će da se upoznaju sa novim paketima usluga za građanstvo i privredu, a u okviru manifestacije u saradnji sa italijanskim partnerima biće organizovan i međunarodni kongres posvećen sigurnosti banaka.
Kompanija Majkrosoft, koja će na sajmu predstaviti program računara, licenci i programa za mala i srednja preduzeća, omogućiće posetiocima sajma besplatnu obuku za poslovni paket programa.
U organizaciji konsultantske kuće Bovan konsalting na sajmu će biti organizovani međunarodni okrugli sto o privatizaciji banaka u regionu i stručni seminar "Tehnologija u službi bankarstva" na kojem će biti reči o plaćanju preko interenta i bezbednosti elektronskog bankarstva.
Sajam će biti otvoren svakog dana od 10.00 do 18.00, a cena ulaznice je 150 dinara.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare