Ponedeljak, 17.10.2005.

13:44

"Zastava 10" za 8.000 evra

Prvi modeli automobila "punto" sa znakom Zastave pojaviće se na tržištu u decembru i koštaće oko 8.000 evra.

Izvor: Beta

Default images

Kako je izjavio generalni direktor Grupe Zastava Zoran Radojević, radi se o osnovnoj verziji od 1.242 kubika s benzinskim motorom, a u cenu je uračunat PDV. Dizel varijanta od 1.900 kubika biće skuplja 1.500 evra rekao je on i dodao da će, dok se Zastava tehnički ne modernizuje, 7.000 vozila tog modela biti proizvedeno u Torinu.

Posle obuke radnika u Torinu i početka montaže u Zastavi, planirana je godišnja proizvodnja od 16.000 automobila "zastava 10".

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

21 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: