Subota, 14.08.2004.

14:30

Odbojkaši se pripremaju za Poljake

Izvor: B92, Beta

Default images
Odbojkaški reprezentativci Srbije i Crne Gore, koji će u Atini prvi put igrati na Olimpijskim igrama, bloker Milan Marković i primač Vladan Djordjević, optimisti su uoči meča prvog kola, protiv selekcije Poljske, koji se igra u nedelju.

"Poljska ima izuzetno dobru ekipu i nekoliko odličnih internacionalaca. Mislim da će to biti možda i najteži meč u grupi, ali ako mi odigramo dobro, ne bi trebalo da bude problema", kazao je Marković novinarima u Atini.

Srednji bloker, koji se nametnuo selektoru SCG Ljubomiru Travici dobrim partijama u ovogodišnjoj Svetskoj ligi, podsetio je da ekipa poslednjih dana ima problema sa nekim povredjenim igraccima, ali je istakao da bi sve do nedelje trebalo da bude u redu.

U timu SCG povredjeni su bili kapiten i tehniccar Nikola Grbić (koleno), korektor Ivan Miljković(ledja) i primač Goran Vujević

(ledja). Oni su se, prema najavama iz Atine, dovoljno oporavili da mogu da igraju protiv Poljske.

Upitan da li igrači osećaju pritisak zbog toga što u Atini brane zlato iz Sidneja, novo ime u prvih 12 reprezentativaca SCG, primač

Vladan Djordjević odgovorio je odrečno.

"Ne razmišljamo o tome. Moramo maksimalno angažovano da odigramo svaki meč", rekao je Djordjevich i ocenio da će forma "plavih" rasti iz utakmice u utakmicu.

Reprezentacija Srbije i Crne Gore u nedelju u 8 sati sastaje se sa selekcijom Poljske, u prvom kolu olimpijskog turnira u Atini.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: