Četvrtak, 27.05.2004.

21:29

Lazović za B92: "Najbitnija 3 boda!"

Izvor: B92

Default images

Danko Lazović, napadač Fajenorda, postigao je prvi gol za selekciju Srbije i Crne Gore na Prvenstvu Evrope, a, zbog obnovljene povrede, igru je napustio posle 45 minuta igre. Lazović, u izjavi za B92, ne može da proceni koliko je povreda ozbiljna:

"Trenutno ništa ne mogu da kažem, osećam samo bol. Ali, sutra ćemo napraviti snimak i videti - šta dalje?"

I pored toga što je velika prednost ispuštena, 'Plavi' su uspeli da dođu do prve pobede na šampionatu.

"Ono što je najbitnije - prva utakmica, tri boda. Teška utakmica, posle 2:0 propustili smo šansu, napravili sami neke greške, ali, šta da kažem, tri boda, odnosno, pobeda protiv ekipe kakva je Hrvatska, to je jako pozitivno. Mislim da su momci pokazali veliku borbenost, želju, htenje... Sada treba mirne glave otići u hotel, napraviti sastanak, smiriti se i probati da se pobede i Italijani."

Drugu utakmicu selekcija Srbije i Crne Gore igra u subotu sa Italijom.

"Poenta je ponavljati dobru igru iz utakmice u utakmicu i onda ćeš biti evropski prvak, a ako to ne radiš - onda nemaš nikakve šanse," rekao je Lazović.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

21 Komentari

Podeli: