Sportski direktor Rome
Franko Baldini demantovao je brojne napise u italijanskoj štampi da bi Frančesko Toti trebalo da predje u madridski Real.
"
Nisu tačne tvrdnje da nam je Real ponudio 35 miliona evra za Totija. U stvari, nije tačno da nam je bilo ko nudio bilo šta, jer smo svima veoma jasno stavili do znanja da Toti predstavlja Rim i Romu i da nikada neće otići iz kluba", rekao je Baldini, demantujući na taj način i da su o transferu Totija vođeni razgovori sa Čelsijem i Milanom.
Totijev ugovor sa Romom ističe 2006. godine, a ovo mu je, prema opštim ocenama, najbolja sezona u karijeri. Sa 11 golova i devet asistencija najzaslužniji je za izvanredne igre i vođstvo Rome nakon prvog dela šampionata Italije.
Zvanični menadžer Rome
Klaudio Paskvalin u isto vreme je saopštio da bi sada bilo bespredmetno pregovarati o prodaji Totija, jer je njegova cena na tržištu u ovom trenutku najmanje 60 miliona evra, što niko ne može da plati.
"
Toti i Tjeri Anri u ovom trenutku su najbolji i najskuplji fudbaleri u Evropi i mislim da je njihova prodaja sada potpuno neizvodljiva", rekao je Paskvalin.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare