Utorak, 04.11.2003.

10:24

Pregled štampe

Izvor: B92

Default images

U Pregledu štampe možete pročitati Komentar iz lista "Danas", tekst ekonomiste Stojana Stamenkovića o ekonomiji i politici iz magazina "Ekonomist", "Glas javnosti" prenosi navode "Dojče Velea" o poseti nemačkog kancelara Gerharda Šredera Beogradu i Zagrebu, o tome ko pomaže talentovanoj deci u Srbiji iz "Politike", o tome kako se ponašati u vreme naglih vremenskih promena iz "Blica" i o tome koliko osoba mlađih od 30 godina ima problema s leđima iz "Glasa javnosti".

Strana štampa – 'Priliv kapitala, koji je doveo do skoka na ruskoj berzi početkom godine, počeo je u julu da se pretvara u odliv novca nakon hapšenja Yukosovog deoničara Platona Lebedeva. Neki biznismeni konstantno rasprodaju svoj ruski kapital, a drugi jednostavno odlaze iz zemlje. Novac ovih oligarha igrao je bitnu ulogu u izgradnji ruske privrede; jedan značajan izvor tog rasta, koji Putin očajnički želi, biće izgubljen,' piše Economist.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Podeli: