Utorak, 11.02.2003.

09:53

Pregled štampe

Izvor: B92

Default images
U pregledu štampe možete da pročitate tekstove o tome zašto policija ćuti o otmici Ivana Stambolića iz "BlicNews"-a, o jezičkim nedoumicama u vezi sa novom državnom zajednicom iz "Danas"-a i o zaveštanju organa iz "Blic"-a.

Strana štampa – 'Prosečni bruto nacionalni proizvod (GDP) po glavi stanovnika u Evropskoj uniji, meren paritetom kupovne moći, čini samo tri četvrtine američkog, ali s druge strane, evropska produktivnost merena autputom po radnom času maltene dostiže američku. Zbog čega se stiče pogrešan utisak da Evropa znatno zaostaje za Amerikom?" piše britanski Economist.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: