Četvrtak, 09.03.2006.

15:54

Salon nautike u Beogradu

Default images

Medjunarodni salon nautike u Beogradu ove godine prvi put će biti izdvojen od sajma turizma, a biće otvoren u ponedelja, 13. marta na Beogradskom sajmu. Organizatori su najavili da će se na salonu direktno ili posredno predstaviti oko 60 domaćih i stranih izlagača.

Koordinator Salona nautike Milan Isaković rekao je agenciji Beta da će na tom skupu ljubiteljima nautike biti ponuđeni najlepši čamci, interesantni za tržište, razne vrste prateće opreme i polovni čamci, koji će moći da se kupe direktno na Salonu.

Ponudu metalnih i plastičnih čamaca predstaviće sedam srpskih proizvođača među kojima su firme Eko Panonija, Tri princeze, Anker i Ju Es Spin. Od svetskih poznatih kompanija, na Salonu nautike predstaviće se Bavarija i Bajlajner, kao i mnoge druge kompanije.

Zanimljivost na Salonu nautike biće i izložba gumenih čamaca za splavarenje sa tvrdim dnom.

(Beta)

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Podeli: