Petak, 03.12.2004.

12:01

Paunović: Nisam davao instrukcije

Bivši šef tima crnogorske policije za borbu protiv trgovine ljudima Milan Paunović kaže da nije davao instrukcije Moldavki S.Č.

Izvor: B92, Beta

Default images

Paunović navodi da mu je savest čista i da je spreman da snosi odgovornost ukoliko bude utvrđeno da su tačne optužbe Vladine Komisije za ispitivanje rada policije tokom afere trgovine ljudima da je zloupotrebljavao dužnost i da je Moldavki davao instrukcije o tome šta da kaže istražnim organima.

On je odbacio navode Komisije da je s pomoćnikom ministra policije Mićom Orlandićem pomogao ministru unurašnjih poslova Andriji Jovićeviću u tog aferi.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: