Ponedeljak, 02.08.2004.

09:26

Advokat: Policija nudila nagodbu

Izvor: SRNA

Default images
Velibor Marković, jedan od advokata Damira Mandića, izjavio je da je njegovom klijentu nuđena nagodba.

Marković je rekao da će u nastavku istrage o ubistvu vlasnika i glavnog i odgovornog urednika lista "Dan" Duška Jovanovića tražiti saslušanje nekih policijskih funkcionera koji su njegovom klijentu nudili nagodbu.

On je za "Dan" rekao da će tražiti saslušanje nekih službenika MUP Crne Gore zbog neadekvatnog ponašanja prema Mandiću tokom predistražnih radnji, ali nije hteo da saopšti njihova imena. Marković je rekao i da u nastavku istrage predstoje brojni obrti, posebno kada budu saslušani funkcioneri MUP.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: