Ponedeljak, 15.07.2002.

09:23

Intertoto kup: Belorusi izbacili Minhen 1860

Default images
Najvece iznenadjenje 2. kola Intertoto kupa priredila je beloruska ekipa Bate Borisov koja je na domacem terenu savladala Minhen 1860 sa cak 4:0 i tako posle pobede u prvom mecu od 1:0 iznenadjujuce eliminisala nemacku ekipu.

Ekipa Fulama plasirala se u 3. kolo Intertoto kupa. Englezi su u nedelju odigrali nereseno 1:1 u Finskoj protiv domace Hake. Oni su tako prosli dalje zahvaljujuci postignutom golu u gostima (prva utakmica 0:0), protiv ekipe koja je izbacila beogradski Obilic u prvom kolu. Prolaz u sledece kolo obezbedio je napadac Fulama Stiv Marlet golom u 47. minutu. Domacini su uspeli da izjednace u 66. minutu, ali je to bilo sve sto su uradili do kraja utakmice.