Utorak, 12.06.2007.

16:08

"BS Procesor" preuzeo "Despec"

Informatička kompanija "BS Procesor" preuzela je kompaniju "Despec" koja se bavi prometom potrošnog materijala za informatiku.

Izvor: B92

Podrazumevana plava slika

Preuzimanjem "Despeca”, kompanija "BS Procesor" će biti konkurentnija ne samo na domaćem tržištu, već i u regionu. Tom prilikom Milan Vuletić, predsednik BSP grupe je rekao: “Uspešne kompanije rastu. Neke rastu unutrašnjim razvojem, neke preuzimanjem drugih kompanija na tržištu. Najuspešnije rastu i na jedan i na drugi način istovremeno”.

Vuletić je kazao da su u 2006. godini obe firme zajedno ostvarile promet od ukupno 50 miliona evra i izrazio očekivanje da će "BS Procesor" posle preuzimanja biti konkurentniji, ne samo u Srbiji, nego i u regionu.

Kompanija "Despec" na tržištu Srbije, Crne Gore, BiH i Hrvatske prepoznaje se kao lider u distribuciji potrošnog materija za računarsku i biro opremu. Širokom paletom proizvoda, kvalitetnom distribucijom, adekvatnom marketinškom i tehničkom podrškom uz pristupačne cene, proizvodi vendora kao što su : HP, Leksmark, Verbatim, Epson, Samsung, Kenon.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Podeli: