Četvrtak, 03.05.2007.

16:45

EXIT traži nove zvezde

Festival Exit 007 pruža priliku svim zainteresovanim i neafirmisanim bendovima da zasviraju na jednoj od Exit bina kao što su Dj Superstar, Elektrana, Explosive, Future Shock, Hip Hop, Roots & Flowers i World Music.

Podrazumevana plava slika

Za prijavljivanje je potrebno pratiti linik http://www.myexit.org/demo07, i potom slediti uputstva.

Nakon slanja prijave, koju je moguće popuniti na zvaničnom sajtu festivala, potrebno je sastaviti i spisak svih članova benda sa instrumentima koje sviraju.

Svi koji se prijave takođe će nakon prijave dobiti i pdf dokument koji treba da popune, odštampaju i potpišu.

Svim zainteresovanima je preporučeno da prilikom slanja materijala poštom muzika i biografija benda budu na dva različita CD-a. Audio disk treba da sadrži tri numere, a ako ste Dj, treba poslati miks i aplicirati na Dj Super Stage.

Više od osam stotina izvođača, bendova i grupa prijavilo se do sada na konkurs za izvođače.

Prijave didžejeva, bendova i solista pristižu iz celog sveta, iz Australije, Kanade, Skandinavije... U aplikacijama postoji velika raznolikost žanrova i muzičkih izraza, od džez orkestra leskovačkog Kulturnog centra, preko hevi metal benda Direc-t iz Turske, pa do DJ Heretika iz Australije.

Imena odabranih muzičara koji će nastupiti na ovogodišnjem EXIT-u, biće objavljena 1. juna 2007. godine na zvaničnoj internet stranici festivala www.exitfest.org

Svi koji imaju ambiciju da postanu zvezde svoj materijal mogu poslati do 15. maja 2007. godine.

Exit festival napominje da će se prvenstveno vrednovati kvalitet podnešenog materijala a ne kvantitet.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 3

Pogledaj komentare

3 Komentari

Podeli: