Subota, 27.05.2006.

15:13

Sukob vatrenim oružjem u Šapcu

Troje ljudi na šabačkom hipodromu ranjeno je rano jutros u međusobnom obračunu vatrenim oružjem.

Izvor: Beta

Default images

Ranjeni su policajac SUP-a Novi Beograd Slavko C. (29) i gosti ugostiteljskog objekta "Manjež" Marko G. (26) i Dragoslav S. (26). Prema navodima šabačke policije, sva trojica su hospitalizovana jer se radi o teškim telesnim povredama, a četvrti učesnik u sukobu, Dragoljub M. (25), nije povređen i nalazi se u pritvoru.

U policijskom saopštenju navodi se da su njih četvorica imali verbalnu raspravu nakon koje je došlo do tuč,e a Marko G. je zatim ispalio iz oružja u nelegalnm posedu više hitaca ka policajcu. Policajac Slavko C. uzvratio je sa više metaka i ranio dva od tri napadača.

U momentu obračuna u restoranu "Manjež" bilo je 30 gostiju, a rupe od rikošeta vidljive su na stolovima i unutrašnjim zidovima objekta.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 8

Pogledaj komentare

8 Komentari

Podeli: