Nedelja, 02.04.2006.

20:46

LŠ: Barselona bez Mote čeka Benfiku

Autor: IL  |  Izvor: B92, Beta

Default images

Fudbaler Barselone Tijago Mota najverovatnije neće igrati protiv Benfike u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona, pošto je istegao desni butni mišić protiv Real Madrida. Prvi testovi pokazali su da je Motina povreda lakše prirode, ali je Barsa danas saopštila da će igrač sutra biti podvrgnut detaljnijim testovima da bi se utvrdilo da li su mu pokidana mišićna vlakna.

Ta povreda je u 37. minutu zaustavila Motu u poteri za Ronaldom, koji je produžio i postigao izjednačujući gol za 1:1, dok je defanzivac Barselone iznet sa terena. Moti je ovo bila druga utakmica na mestu štopera, posle povreda Rafaela Markesa i Edmilsona. Markes neće moći da igra u sredu, dok je Edmilsonov nastup neizvestan.

Barselonin drugi štoper Karles Pujol biće spreman za utakmicu, iako se sudario glavama sa Serhiom Ramosom iz Reala u drugom poluvremenu subotnjeg duela. Barselona je u prvom meču u Lisabonu igrala 0:0 sa Benfikom. Ekipa je u prvenstvu Španije prva, sa 11 bodova prednosti šest kola pre kraja.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

19 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: