Subota, 04.03.2006.

02:12

Rajkard čuva Mesija za Čelsi

Autor: Zoran Panjković  |  Izvor: eurosport

Default images

Uoči subotnjeg duela protiv Deportiva, trener Barselone, Frank Rajkard, odlučio je da odmori mladog Argentinca, Lionela Mesija za revanš utakmicu osmine finala Lige šampiona protiv Čelsija.

"Mesi je mlad igrač, najmlađi u ekipi i mi moramo da vodimo računa o njemu. Barselona ima dovoljno jaku ekipu, tako da lako pokrivamo izostanke naših ključnih fudbalera", rekao je Rajkard.

Posle tri nedelje pauze zbog povrede, u ekipu se vraća Ludovik Žili. Barselona sigurno drži prvu poziciju na tabeli Primere, a u utorak dočekuje Čelsi u odlučujućoj utakmici za plasman u četvrtfinale Lige šampiona. Da li je prednost Rajkardovog tima od 2:1 sa "Stamford Bridža" dovoljna za revanš na "Nou Kampu", proverite uz direktan prenos na TV B92.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

10 Komentari

Podeli: