Petak, 17.02.2006.

15:07

Telekom Srbije uzvraća Slovencima!

Kompanija Telekom Srbija u ovom trenutku nije na prodaju, saopštila je ta kompanija povodom izjave Darinke Pavlič Kamien, da je Telekom Slovenije ozbiljno zainteresovan za kupovinu većinskog učešća u Telekomu Srbije.

Autor: Fonet

Default images

"Izjava gospođe Kamien ne odgovara istini, jer se u ovom momentu ne razmišlja ni o kakvoj prodaji Telekoma Srbije", stoji u saopštenju i navodi se da bi "svakako bio jedinstven primer da jedna po svim pokazateljima manja kompanija, kao što je Telekom Slovenija, kupuje jednu višestruko jaču i vredniju kompaniju, kao što je Telekom Srbija".

Telekom Srbije takođe ističe da je u strateškim dokumentima kompanije predviđeno da Telekom Srbija postane reginalni operater, odnosno da deluje regionalno sa liderskim ambicijama.

"Telekom Srbija će učestvovati na tenderima za kupovinu telekomunikacionih kompanija u okruženju, uključujući i eventualni tender za kupovinu većinskog učešća u Telekomu Slovenije", kaže se u saopštenju Telekoma Srbije.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

19 Komentari

Podeli: