Četvrtak, 25.03.2004.

21:57

Čepel ne zna zbog čega je razrešen dužnosti

Izvor: Beta

Default images

Derek Čepel, doskorašnji portparol UNMIK policije, izjavio je u četvrtak da mu nije poznato zbog čega je razrešen duznosti, na kojoj se nalazio od jula 2000. godine. Čepel je agenciji “Kosova Lajv” rekao da ne namerava da napusti Kosovo. Zvaničnici UNMIK-a naveli su da je njemu samo promenjeno radno mesto, ali nisu saopštili više pojedinosti o razrešenju.

Prema nezvaničnim informacijma, Čepel je navodno udaljen sa duznosti zbog neodmerenih izjava pojedinim srpskim medijima o prošlonedeljnom nasilju na Kosovu. Drugi portparol UNMIK-a Izabela Karlovic juče je rekla Beti da se nalazi na odmoru, demantujući navode nekih medija da je razrešena dužnosti.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 4

Pogledaj komentare

4 Komentari

Podeli: