Sreda, 18.02.2004.

12:31

Haus uspešno operisan u Beogradu

Izvor: B92, Beta

Default images

Jedan od najboljih košarkaša beogradskog Partizana, Amerikanac Frederik Haus uspešno je operisan u Kliničkom centru u Beogradu, izjavio je u sredu sportski direktor Partizana Dragan Todorić.

Hausu je operisana šaka desne ruke. On je na utakmici u nedelju protiv subotičkog Spartaka u 4. minutu nezgodno pao i polomio kost desne šake.

Prema rečima Todorića, lekari priognoziraju da će oporavak Hausa trajati šest nedelja. Tener Duško Vujošević na konferenciji za novinare pred odlučujući meč u Evroligi sa grčkim AEK-om izjavio je da će posle jednomesečnog oporavka, Amerikanac imati i period od 10-15 dana rehabilitacije, a da će posle toga biti postepeno vraćan u tim.

Haus je četvrti igrač Partizana koji je povredjen i neće moći da igra u odlučujućoj utakmici Evrolige protiv grčkog AEK-a.
Uz Hausa, povredjeni su Vlada Šćepanović, Kosta Perović i Mladjan Šilobad.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Podeli: