Utorak, 03.02.2004.

12:41

Jeftine karte za F1 trku u Kini

Izvor: B92, f1racing.net

Default images
Organizatori Velike nagrade Kine su odlučili da posetiocima ponude niske cene ulaznica za prvu trku u ovoj zemlji, koja treba da se održi krajem septembra ove godine.

Cena ulaznice za trku u Šangaju počinje sa 160 juana (20 eura) pa sve do 3700 juana za najluksuznija mesta. Oko 40 eura bi vam obezbedilo mesto na travi, pored staze na dan trke. »Cene ulaznica za našu trku su znatno niže nego za ostalih sedamnaest takmičenja«, izjavio je menadžer staze.

Organizatori su takođe izjavili da će u prodaju biti pušteno samo tri četvrtine od 200 000, što je kapacitet tribina, iz bezbednosnih razloga i zbog problema sa prevozom. »Razmišljamo da uvedemo nekoliko dodatnih autobuskih linija i čak da u budućnosti produžimo linije metroa«, dodao je menadžer staze.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: