Četvrtak, 21.08.2003.

10:04

Tuča igrača u Rigi!

Izvor: B92, Beta

Default images

Velika tuča između igrača izbila je u sredu uveče, pred sam kraj prijateljske fudbalske utakmice u Rigi između Letonije i Uzbekistana, posle vodjstva gostiju od 3:0.

Tuča je počela nakon jednog napada Uzbekistana, a ubrzo se proširila i u njoj su učestvovali skoro svi igrači na terenu.

Kapiten Letonije Mihailis Zemilinskis i igrač Uzbekistana Bahtijar Ašurmatov su dobili crvene kartone, a meč je završeen rezultatom 3:0 za goste.

Letonija u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2004. godine igra 6. septembra protiv Poljske kao domaćin, a potom će četiri dana kasnije ugostiti i Mađarsku, ako ne bude kažnjena zbog ovog incidenta.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Podeli: