Četvrtak, 07.09.2006.

16:20

Bob Dilan najprodavaniji u Americi

Po prvi put u poslednjih trideset godina Bob Dilan (Bob Dylan) našao se na prvom mestu liste 200 najprodavanijih albuma u Americi.

Default images

Njegov novi studijski album, "Modern Times" ove nedelje je debitovao na prvom mestu liste, dok je Dilan na prvom mestu bio poslednji put 1976. godine sa albumom "Desire".

Ovo je ukupno četvrti put da je neki Dilanov album dospeo na prvo mesto liste, to je još postigao i albumima "Planet Waves" iz 1974. i "Blood on the Tracks" iz 1975. godine.

"Danity Kane" ove nedelje su dospele na drugo mesto liste, a prodaja njihovog albuma smanjila se za 50%.

"Young Dro" se sa albumom "Best Thang Smokin" nalaze na trećem, Kristina Agilera (Christina Aguilera) na četvrtom mestu liste.

Džesika Simpson (Jessica Simpson) debitovala je na petom mestu liste, muzika iz filma "The Cheetah Girls 2" je na šestom mestu, dok su "Outkast" sa drugog dospeli na sedmo mesto ove nedelje prodavši samo 78,000 kopija albuma "Idlewild", čime je prodaja ovog izdanja smanjena za preko 60%.

Metod Men (Method Man) je na osmom, "Roots" su sa novim albumom na devetom, a "Nickelback" sa albumom "All the Right Reasons" nalazi se na 10 mestu liste, čime je ovo 48. nedelja na listi za ovaj album.

Kontra Magazin

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: